
Бокс монтажний БМ-25В+П вбудовуваний
850 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: z100
+380669266262
- +380 (50) 739-74-22менеджер
- +380 (97) 418-33-81менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс монтажний БМ-25В+П
Бокс монтажний призначений для установки приладів обліку та пуско-регулюючої апаратури на розсуд споживача. Монтажні панелі входять в комплект.
- Панелі монтажні ПМ мають товщину 1 мм
- Розміри ніші (шир. х вис. х глибину): 250 х 250 х 140
- Виконання: вбудовуваний
- Ступінь захисту IP: 31
Наші контакти:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм |
| Товщина монтажної панелі | 1 мм |
| виконання | Вбудовуваний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴
- Спосіб упаковки: заводська
