
Щиток для автоматів ЩО-6НГ, навісний, герметичний, IP 54, серія "Стандарт"
650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13619
- +380 (50) 739-74-22менеджер
- +380 (97) 418-33-81менеджер

Под автоматические выключатели до 6 групп
- Габаритные размеры (шир. х выс. х глуб): 222х225х100
- Исполнение: навесной
- Степень защиты IP: 54
- Покрытие порошковое RAL: 7035
*актуальную цену уточняйте у менеджера
В зависимости от вида продукции срок отправки товара может колебаться от 2х до 4х дней.
Точное время уточняйте у менеджера.
Компания работает по предоплате, также возможен наложенный платеж.
Отправка наложенным платежом осуществляется от сумы 300 грн. с предоплатой от покупателя в размере 100 гривен.
Вартість доставки розраховується індивідуально транспортною компанією, виходячи з обсягу і маси товару.
Умови доставки і оплати дивіться тут.
Також ви можете ознайомитися з усім асортиментом тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 225 мм |
| виконання | навісний |
| Покриття порошкове RAL | 7035 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
- Ціна: 650 ₴
- Спосіб упаковки: заводська
