
Щиток для автоматів ЩО-2В, вбудований , IP 31, серія "Стандарт"
295 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: z90
+380669266262
- +380 (50) 739-74-22менеджер
- +380 (97) 418-33-81менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Щиток для автоматів ЩО-2В, вбудований , IP 31, серія "Стандарт"
Під автоматичні вимикачі до 2 груп
- Габаритні розміри (шир. х вис. х глибину): 140х200х95
- Розмір ніші (ширина х висота х гл): 105х170х100
- Виконання: внутрішній
- Ступінь захисту IP: 31
У вас є питання, зв'яжіться з менеджером – напишіть або зателефонуйте:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:
- якісні автоматичні вимикачі, низько - високо - вольтну апаратуру;
- арматура СІП українського виробництва;
- реле часу Bemko, реле напруги ЗУБР;
- якісні клемні колодки польського виробництва;
- лічильники електроенергії, лічильники води, лічильники тепла, лічильники газу;
- багатотарифні лічильники Itron Actaris французького виробництва;
- сантехнічну арматуру;
- розетки, вимикачі Viko, Lezard;
- кабель та провід українського виробництва;
- шафи, бокси, щити металеві та пластикові;
- запасні частини для побутової техніки;
- світильники, декоративне і фасадне освітлення.
Наша компанія Energo Life на ринку більше 10 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 мм |
| виконання | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 31 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴
- Спосіб упаковки: заводська



