
Бокс монтажний БМ-60+П
3 400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 717
+380669266262
- +380 (50) 739-74-22менеджер
- +380 (97) 418-33-81менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
БМ-60+П
Бокс монтажний призначений для установки приладів обліку та пуско-регулюючої апаратури на розсуд споживача.
- Габаритні розміри (шир. х вис. х глибину): 350 х 600 х 220
- Виконання: навісний
- Ступінь захисту IP: 54
- Монтажні панелі входять в комплект
- Панелі монтажні мають товщину 1,5 мм
- Мають знімний люк в днищі для зручності виконання кабельних отворів
Наші контакти:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 600 мм |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| виконання | навісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴
- Спосіб упаковки: заводська


