
Вентилятор алюминиевый,
для кухонной вытяжки
Технические характеристики:
- Уровень шума 30.0 (дБ)
- Скорость вращения 2750.0 (об/мин)
- Потребляемая мощность 14.0 (Вт)
- Напряжение сети 220~240 В
- Частота 60.0 (Гц)
- Материал корпуса:Алюминий
- Цвет: черный
- Вес: 0.26 (кг)
Размеры:
- Высота 80.0 (мм)
- Ширина 80.0 (мм)
- Глубина 25.0 (мм)
Наші контакти:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
почта: fop_komaroe@ukr.net
МЫ МОЖЕМ ПРЕДЛОЖИТЬ:
- качественные автоматические выключатели, низко- высоко- вольтную аппаратуру;
- арматура СІП українського виробництва;
- реле часу Bemko, реле напруги ЗУБР;
- якісні клемні колодки польського виробництва;
- лічильники електроенергії, лічильники води, лічильники тепла, лічильники газу;
- багатотарифні лічильники Itron Actaris французького виробництва;
- сантехнічну арматуру;
- розетки, вимикачі Viko, Lezard;
- кабель та провід українського виробництва;
- шафи, бокси, щити металеві та пластикові;
- запасні частини для побутової техніки;
- світильники, декоративне і фасадне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.26 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Швидкість обертання | 2750 об/хв |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Колір | Чорний |
| Частота | 60 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴
- Спосіб упаковки: заводська





