
Щиток для автоматів ЩО-24Н, навісний, IP 31, серія "Стандарт"
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: z94
+380669266262
- +380 (50) 739-74-22менеджер
- +380 (97) 418-33-81менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під автоматичні вимикачі до 24 груп
Габаритні розміри (шир. х вис. х глибину): 330х330х120
Виконання: навісний
Ступінь захисту IP: 54
Покриття порошкове RAL: 7035
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 330 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
- Можливості поставок: 500 шт./день
- Спосіб упаковки: заводська

