
Шафа монтажна розподільчий ШМР-1Ф-10Н УЗО, навісна, для 1ф електронних лічильників
218 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 405
- +380 (97) 418-33-81менеджер
Шафа розподільний 10 модулів, УЗО і 1-фазний електронний лічильник обліку електроенергії, накладної ШМР - 1Ф-10Н УЗО Ел. виробництва компанії "Нова Енергія" призначений для установки низьковольтної модульної автоматики до 100 Ампер.
- Шафа виготовлена з листового металу товщиною 1 мм і забарвлений порошковою фарбою.
- ШМР має ступінь захисту IP31.
- Комплектація: корпус, двері з замком, захисна панель, DIN-рейка, набір маркеровочных наклейок.
- В шафа монтажна ШМР - 1Ф-10Н УЗО Ел. можлива установка до 10 модулів і ПЗВ
- Є точки опломбування.
- Розміри: 360 х 230 х 105 мм
У вас є питання, зв'яжіться з менеджером – напишіть або зателефонуйте:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Наша компанія Energo Life на ринку більше 10 років.
Як постачальник електрообладнання МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:
- широкий асортимент від виробників MOELLER, ABB, Lemanso, IEK;
- автоматичні вимикачі, диференційні автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, контактори, пускачі виробництва MOELLER, ABB, Аско Укрем;
- реле часу Bemko, реле напруги ЗУБР ;
- клеми і клемні колодки Pawbol, Simet, WAGO;
- лічильники електро-, тепло-, водо-, газу: НІК, Gross, Itron (Actaris)
- світлодіодну продукцію Lemanso, Optima: прожектора, ліхтарі, лампи ELM (Actaris), Electrum;
- фурнітуру (розетки, вимикачі) VIKO, Lizard;
- кабельно-провідникову продукцію одеського та запорізького заводів;
- конвектори і водогрейки торгової марки Atlantic;
- металеві ящики виробництва Лоза, Билмакс;
- широкий асортимент продукції китайського виробництва гідної якості;
- декоративне освітлення Українського виробника.
Доставка товарів здійснюється в короткі терміни.
НАШ ПРІОРИТЕТ: придбати і зберегти довгострокові партнерські відносини.
Будемо раді співпраці.
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Графік роботи компанії:
Понеділок - П'ятниця: з 08:00 до 17:00, перерва з 12:00 до 13:00
Субота - Неділя: Вихідний
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, Горького 12Б, 52200
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Варіант установки | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип монтажу | Навісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Висота без опор | 360 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип використання | у приміщенні |
| Тип корпусу | Щит розподільчий монтажний |
| Тип щита | навісний |
- Ціна: 218 ₴
