
Шафа монтажна розподільчий ШМР-1Ф-10В УЗО, вбудовуваний, для 1ф механічних лічильників
340 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402
- +380 (97) 418-33-81менеджер
Шафа розподільний 10 модулів, УЗО і 1-фазний лічильник обліку електроенергії, що вбудовується ШМР - 1Ф-10В УЗО виробництва компанії "Нова Енергія" призначений для установки низьковольтної модульної автоматики до 100 Ампер.
- Шафа виготовлена з листового металу товщиною 1 мм і забарвлений порошковою фарбою.
- ШМР має ступінь захисту IP31.
- Комплектація: корпус, двері з замком, захисна панель, DIN-рейка, набір маркеровочных наклейок.
- В шафа монтажна ШМР - 1Ф-10В УЗО можлива установка до 10 модулів і ПЗВ
- Є точки опломбування.
- Розміри: 360 х 215 х 105 мм
У вас є питання, зв'яжіться з менеджером – напишіть або зателефонуйте:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Наша компанія Energo Life на ринку більше 10 років.
Як постачальник електрообладнання МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:
- широкий асортимент від виробників MOELLER, ABB, Lemanso, IEK;
- автоматичні вимикачі, диференційні автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, контактори, пускачі виробництва MOELLER, ABB, Аско Укрем;
- реле часу Bemko, реле напруги ЗУБР ;
- клеми і клемні колодки Pawbol, Simet, WAGO;
- счетчики электро-, тепло-, водо-, газа: НИК, Gross, Itron (Actaris)
- светодиодную продукцию Lemanso, Optima: прожектора, фонари, лампы ELM (Actaris), Electrum;
- фурнитуру (розетки, выключатели) VIKO, Lizard;
- кабельно-проводниковую продукцию одесского и запорожского заводов;
- конвекторы и водогрейки торговой марки Atlantic;
- металлические ящики производства Лоза, Билмакс;
- широкий ассортимент продукции китайского производства достойного качества;
- декоративное освещение Украинского производителя.
Доставка товаров осуществляется в короткие сроки.
НАШ ПРІОРИТЕТ: придбати і зберегти довгострокові партнерські відносини.
Будемо раді співпраці.
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Графік роботи компанії:
Понеділок - П'ятниця: з 08:00 до 17:00, перерва з 12:00 до 13:00
Субота - Неділя: Вихідний
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, Горького 12Б, 52200
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Варіант установки | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Висота без опор | 360 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип використання | у приміщенні |
| Тип корпусу | Щит розподільчий монтажний |
| Тип щита | вбудований |
- Ціна: 340 ₴
