
Лічильник газу мембранний GrosS MGM-UA 4, G (лівий / правий)
1 053 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11065
- +380 (50) 739-74-22менеджер
- +380 (97) 418-33-81менеджер

Лічильники газу мембранні MGM-UA призначені для вимірювання, в газопроводах низького тиску, обсягу споживання природного газу в побутових умовах, комерційного обліку для комунально-побутового споживання, а також під час технологічних процесів, де сумарне максимальне споживання газу на встановленому газовому обладнанні не перевищує 6 м3/ч. Лічильники газу мембранні MGM-UA можуть успішно використовуватися як при первинній установці, так і при заміні.
Лічильники газу мембранні MGM-UA призначені для:
- вимірювання обсягу споживання протікає трубопроводами природного газу відповідає вимогам ГОСТ 5542
- нафтового газу природного походження;
- штучного газу, отриманого при переробці твердого і рідкого палива, а також їх суміші з нафтовим газом і пропанобутановыми газами;
- суміші пропанобутанового газу з повітрям.
Переваги та відмінні особливості лічильників:
- мембранні лічильники з металевим корпусом і восьмиразрядным рахунковим механізмом
- при виробництві лічильників застосовані мембрани фірми Helsacomp GmbH (Німеччина)
- крива похибки переважно розташовується в позитивній області
- конструкція рахункового пристрою лічильників оснащена механізмом передачі обертання від мембрани за допомогою магнітної муфти
- лічильники обладнані захистом від зовнішнього магнітного впливу
- корпус лічильників виготовлений із сталі високої якості
- внутрішні деталі лічильників виготовлені з матеріалів, що не підлягають корозії
- лічильники можуть виготовлятися для прямого (справа на ліво) або зворотної (зліва на право) напрямку протікання газу
- надійне антикорозійне покриття металевих частин лічильників
- сучасний привабливий дизайн, зручні компактні розміри, невелика вага лічильників
- при виробництві лічильників використані тільки високоякісні матеріали, що забезпечує надійну і безперебійну роботу приладів
- метрологічні характеристики лічильників відповідають ДСТУ 3336 та ДСТУ EN 1359
- лічильники внесені до Державного реєстру України за № 2513
- необхідна для встановлення лічильників сполучна арматура поставляється за запитом
Наші контакти:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net менеджер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Країна виробник | Україна |
| Вид газу | Природний |
| Вид лічильника | Мембранний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Область застосування лічильника | Побутової |
| Приєднувальний розмір | 1 3/4" |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Державний реєстр | Лічильник внесений до Державного реєстру України за № 2513 |
| Номінальний діаметр | 4 мм |
| Номінальна витрата | 4 м3/год |
| Монтажна довжина | 110 мм |
| Додатково | |
| Відстань між різьбовими з'єднаннями | 110 мм |
- Ціна: 1 053 ₴
- Спосіб упаковки: заводська

