
Бокс монтажний БМ-60C навісний
1 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: z126
+380669266262
- +380 (50) 739-74-22менеджер
- +380 (97) 418-33-81менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс монтажний навісний БМ-50C
Габаритні розміри:
- Ширина 350.0 мм
- Глибина 220.0 мм
- Висота 600 мм
Ступінь захисту IP 31
У комплектацію входять: - корпус; - двері; - набір кріплення;
Наші контакти:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 220 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 0.5 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 600 мм |
| Тип використання | у приміщенні |
| Товщина металу | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴
- Можливості поставок: 500 шт./день
- Спосіб упаковки: заводская
