
Бокс монтажний БМ-70+П
5 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1093
+380669266262
- +380 (50) 739-74-22менеджер
- +380 (97) 418-33-81менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс монтажний БМ-70+П
Бокс монтажний призначений для установки приладів обліку та пуско-регулюючої апаратури на розсуд споживача. Для вуличних умов зі ступенем захисту IP54. Мають знімний люк в днищі для зручності виконання кабельних отворів. Монтажні панелі входять в комплект . Панелі монтажні ПМ з БМ-20 БМ-50 мають товщину 1 мм, з БМ-51 по БМ-126 мають товщину 1,5 мм.
- Габаритні розміри (шир. х вис. х глибину): 550 х 700 х 250
- Виконання: навісний
- Ступінь захисту IP: 54
Наші контакти:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 700 мм |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| виконання | навісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴
- Спосіб упаковки: заводська


