
Бокс монтажний БМ-40C навісний
950 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13017
+380669266262
- +380 (50) 739-74-22менеджер
- +380 (97) 418-33-81менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бокс монтажний навісний БМ-40C
Бокс монтажний призначений для установки приладів обліку та пуско-регулюючої апаратури на розсуд споживача. Габаритні розміри (шир. х вис. х глиб.): 250х400х140 мм
Наші контакти:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 140 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 0.5 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 мм |
| Тип використання | у приміщенні |
| Товщина металу | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
- Можливості поставок: 500 шт./день
- Спосіб упаковки: заводська
