
Щиток для автоматів ЩО-12П, навісний, IP 31, серія "Стандарт"
660 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7271
+380669266262
- +380 (50) 739-74-22менеджер
- +380 (97) 418-33-81менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Щиток для автоматів ЩО-12П, серія "Стандарт"
Габаритні розміри:
- Ширина: 316 мм
- Глибина: 200 мм
- Висота: 95 мм
Технічні харакетристики:
- Кількість автоматів: 12 шт
- Виконання: навісний
- Ступінь захисту IP: 31
- Покриття порошкове RAL: 9004
У вас є питання, зв'яжіться з менеджером – напишіть або зателефонуйте:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Наша компанія Energo Life на ринку більше 10 років.
Як постачальник електрообладнання МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:
- широкий асортимент від виробників MOELLER, ABB, Lemanso, IEK;
- автоматичні вимикачі, диференційні автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, контактори, пускачі виробництва MOELLER, ABB, Аско Укрем;
- реле часу Bemko, реле напруги ЗУБР ;
- клеми і клемні колодки Pawbol, Simet, WAGO;
- лічильники електро-, тепло-, водо-, газу: НІК, Gross, Itron (Actaris)
- світлодіодну продукцію Lemanso, Optima: прожектора, ліхтарі, лампи ELM (Actaris), Electrum;
- фурнітуру (розетки, вимикачі) VIKO, Lizard;
- кабельно-провідникову продукцію одеського та запорізького заводів;
- конвектори і водогрейки торгової марки Atlantic;
- металеві ящики виробництва Лоза, Билмакс;
- широкий асортимент продукції китайського виробництва гідної якості;
- декоративне освітлення українського виробника.
Доставка товарів здійснюється в короткі терміни.
НАШ ПРІОРИТЕТ: придбати і зберегти довгострокові партнерські відносини.
Будемо раді співпраці.
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: з 08:00 до 17:00, перерва з 12:00 до 13:00
Субота - Неділя: Вихідний
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, Горького 12Б, 52200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 200 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| виконання | навісний |
| Покриття порошкове RAL | 9004 |
| Тип корпусу | цельнокорпусный |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
- Можливості поставок: 500 шт./день
- Спосіб упаковки: заводська
