
Шафа монтажна розподільчий ШМР-3Ф-24Н, навісна, для 3ф електронних лічильників
680 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 426
- +380 (97) 418-33-81менеджер
Шафа розподільний на 24 модуля і 3-х фазний електронний лічильник обліку електроенергії, накладної ШМР - 3Ф-24Н Ел. виробництва компанії "Нова Енергія" призначений для установки низьковольтної модульної автоматики до 100 Ампер.
- Шафа виготовлена з листового металу товщиною 1 мм і забарвлений порошковою фарбою.
- ШМР має ступінь захисту IP31.
- Комплектація: корпус, двері з замком, захисна панель, DIN-рейка, набір маркеровочных наклейок.
- В шафа монтажна ШМР - 3Ф-24Н Ел. можлива установка до 24 модулів.
- Є точки опломбування.
- Розміри: 430 х 335 х 135 мм
У вас є питання, зв'яжіться з менеджером – напишіть або зателефонуйте:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
пошта: fop_komaroe@ukr.net
Наша компанія Energo Life на ринку більше 10 років.
Як постачальник електрообладнання МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:
- широкий асортимент від виробників MOELLER, ABB, Lemanso, IEK;
- автоматичні вимикачі, диференційні автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, контактори, пускачі виробництва MOELLER, ABB, Аско Укрем;
- реле часу Bemko, реле напруги ЗУБР ;
- клеми і клемні колодки Pawbol, Simet, WAGO;
- лічильники електро-, тепло-, водо-, газу: НІК, Gross, Itron (Actaris)
- світлодіодну продукцію Lemanso, Optima: прожектора, ліхтарі, лампи ELM (Actaris), Electrum;
- фурнітуру (розетки, вимикачі) VIKO, Lizard;
- кабельно-провідникову продукцію одеського та запорізького заводів;
- конвектори і водогрейки торгової марки Atlantic;
- металлические ящики производства Лоза, Билмакс;
- широкий ассортимент продукции китайского производства достойного качества;
- декоративное освещение Украинского производителя.
Доставка товаров осуществляется в короткие сроки.
НАШ ПРИОРИТЕТ: приобрести и сохранить долгосрочные партнёрские отношения.
Будем рады сотрудничеству.
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
почта: fop_komaroe@ukr.net
График работы компании:
Понедельник - Пятница: с 08:00 до 17:00, перерыв с 12:00 до 13:00
Суббота - Воскресенье: Выходной
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, Горького 12Б, 52200
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Варіант установки | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип монтажу | Навісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 335 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Висота без опор | 430 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип використання | у приміщенні |
| Тип корпусу | Щит розподільчий монтажний |
| Тип щита | навісний |
- Ціна: 680 ₴
