
Шафа монтажна розподільчий ШМР-1Ф-8Н, навісна, для 1ф механічних лічильників
350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 419
- +380 (97) 418-33-81менеджер
Шафа розподільчий на 8 модулів і 1-фазний лічильник обліку електроенергії, накладної ШМР - 1Ф-8Н виробництва компанії "Нова Енергія" призначений для установки низьковольтної модульної автоматики до 100 Ампер.
- Шафа виготовлена з листового металу товщиною 1 мм і забарвлений порошковою фарбою.
- ШМР має ступінь захисту IP31.
- Комплектация: корпус, дверь с замком, защитная панель, DIN-рейка, набор маркеровочных наклеек.
- В шкаф монтажный ШМР - 1Ф-8Н возможна установка до 8 модулей.
- Есть точки опломбирования.
- Размеры: 360 х 195 х 145 мм
Наші контакти:
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
почта: fop_komaroe@ukr.net
Наша компания Energo Life на рынке более 10 лет.
Как поставщик электрооборудования МЫ МОЖЕМ ПРЕДЛОЖИТЬ:
- широкий ассортимент от производителей EATON, ABB, Lemanso, IEK;
- автоматичні вимикачі, диференційні автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, контактори, пускачі виробництва MOELLER, ABB, Аско Укрем;
- реле часу Bemko, реле напруги ЗУБР ;
- клеми і клемні колодки Pawbol, Simet, WAGO;
- лічильники електро-, тепло-, водо-, газу: НІК, Gross, Itron (Actaris)
- світлодіодну продукцію Lemanso, Optima: прожектора, ліхтарі, лампи ELM (Actaris), Electrum;
- фурнітуру (розетки, вимикачі) VIKO, Lizard;
- кабельно-провідникову продукцію одеського та запорізького заводів;
- конвектори і водогрейки торгової марки Atlantic;
- металлические ящики производства Лоза, Билмакс;
- широкий ассортимент продукции китайского производства достойного качества;
- декоративное освещение Украинского производителя.
Доставка товаров осуществляется в короткие сроки.
НАШ ПРИОРИТЕТ: приобрести и сохранить долгосрочные партнёрские отношения.
Будем рады сотрудничеству.
+38(066) 926 62 62, +38(096) 525 78 83
почта: fop_komaroe@ukr.net
График работы компании:
Понедельник - Пятница: с 08:00 до 17:00, перерыв с 12:00 до 13:00
Суббота - Воскресенье: Выходной
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, Горького 12Б, 52200
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Варіант установки | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип монтажу | Навісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Висота без опор | 360 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип використання | у приміщенні |
| Тип корпусу | Щит розподільчий монтажний |
| Тип щита | навісний |
- Ціна: 350 ₴

